Bukmacher w którym będziesz stawiał zakłady
Zapowiedź meczu Polska vs Senegal - Kto jest faworytem? Jaki zakład warto postawić?

Sprawdź zapowiedź meczu Polska - Senegal. Dowiedz się jakie zakłady bukmacherskie warto brać pod uwagę

Mecz Polska   Senegal może się okazać sporą niespodzianką za sprawą Sadio ManeDokładnie 19 czerwca - w Moskwie - rozegramy premierowe spotkanie na Mistrzostwach Świata w Rosji. Zmierzymy się z Senegalem. Na pewno nie będzie to łatwe starcie dla podopiecznych Adama Nawałki. Polacy mają swoje problemy - szczególnie w defensywie, która nie wyglądała dobrze w trakcie eliminacji do Mundialu i nie wygląda dobrze także teraz... Ponadto przeciwko Lwom Terangi nie zagra kontuzjowany Kamil Glik, który nabawił się urazu w trakcie gry… w siatkonogę. Rywale mają natomiast kim straszyć z przodu, a Sadio Mane pewnie liczy na to, że szybko otworzy swój - i jednocześnie reprezentacyjny - worek z bramkami.

Polska faworytem w starciu z senegalem   na zdjęciu lider, czyli NawałkaNieznacznymi faworytami spotkania Polska - Senegal są podopieczni Adama Nawałki. Biało-Czerwoni swoją siłę będą opierali przede wszystkim na formacji ofensywnej z Robertem Lewandowskim na czele. Na pewno mocnym punktem jest również osoba selekcjonera. Adam Nawałka wraz ze sztabem szkoleniowym bardzo pieczołowicie przygotowali ostatnie zgrupowania. W dużej mierze powtórzyli to, co działo się 2 lata temu przed Mistrzostwami Europy we Francji. Tam doszliśmy do ćwierćfinału, a gdyby Jakub Błaszczykowski wykorzystał rzut karny mogło być nawet lepiej. Dodatkowo treningi były jeszcze bardziej zindywidualizowane. Dzięki temu piłkarze, którzy więcej grali mogli sobie bardziej pofolgować. Natomiast zawodnicy, którzy byli tylko tłem dla swoich kolegów klubowych musieli zmagać się z relatywnie większymi obciążeniami. Adam Nawałka znany jest z tego, że dba o każdy, nawet najmniejszy detal. Poza tym jest bardzo przesądny. Ciekawostką dla niektórych może być to, że selekcjoner bardzo lubi postępować według planu, który już kiedyś przyniósł efekty. Wszyscy wokół niego chodzą jak w zegarku. Nawet kierowca autobusu musi mieć się na baczności - w końcu selekcjoner nie pozwala, aby pojazd z piłkarzami na pokładzie cofał, kiedy na przykład szuka miejsca do zaparkowania.

Polska to solidny zespół, Senegal to niestety chaosPrzygotowania Biało-Czerwonych były dopracowane pod każdym względem. Jak to wyglądało w przypadku Senegalczyków? W wielu aspektach diametralnie się one różniły. W kuluarach mówi się, że Aliou Cisse i jego najbliżsi współpracownicy aż tak o detale nie dbają. Nam w głowach utkwiła scena z jednego treningu. Nie był on odpowiednio zabezpieczony, dlatego kibice mogli swobodnie… wejść na płytę i zrobić sobie zdjęcia z piłkarzami na Facebooka. U nas taka sytuacja nie mogła mieć miejsca - i to nie tylko dlatego, że jednym z ochroniarzy jest znany i budzący wszechobecny respekt Marchewa. Tak samo powinno być też na boisku. Organizacja i dyscyplina taktyczna będą po naszej stronie.

Czy zatem zdobędziemy 3 punkty w spotkaniu Polska - Senegal? Serwis betsite.pl obstawia zwycięstwo 2-1, a stawiając na Polaków możemy liczyć na kurs 2,35. Niestety, łatwo o to nie będzie. Rywale mają bowiem ciekawych piłkarzy - szczególnie począwszy od linii pomocy skończywszy na Sadio Mane. Jeśli Senegalczycy się rozkręcą, to nawet najlepsza organizacja gry nie pomoże. Bardziej realny typ bukmacherski to remis, jednak kto by chciał stawiać przeciwko Polakom?

Strona zaklady-bukmacherskie.com.pl działa w okresie 2004-2021 - Wszystkie prawa zastrzeżone.